WYDARZENIA

Młyńska Struga na Bike Jamboree

Adam Nadrowski i Grzegorz Zieliński
Jak wiadomo KJ Młyńska Struga to nie tylko jeździectwo.. to jak wiadomo biegi, kajaki, wyprawy górskie, ale również kolarstwo:
Adam Nadrowski i Grzegorz Zieliński z Torunia reprezentować będą barwy KJ Młyńska Struga w rowerowej sztafecie dookoła świata Bike Jamboree. Jest to polski projekt organizowany przez Fundacje Światowe Jamboree i Stowarzyszenie Afryka Nowaka z okazji międzynarodowego zlotu skautów w USA. Sztafeta wystartowała z Gdańska w maju 2017 roku, by przez kolejne dwa i pół roku dotrzeć na World Scout Jamboree do Zachodniej Wirginii (lipiec 2019) i wrócić do Polski. Całość została podzielona na 37 etapów, do pokonania ponad 40 tyś. km na czterech kontynentach. Celem projektu jest nie tylko promowanie wartości harcerskich, ale także Polski. Adam i Grzegorz wraz z 3 znajomych uczestniczą w 28 etapie sztafety. Przygodę zaczynają 9 czerwca w Thunder Bay (Kanada), a kończą 1 lipca w Traverse City (USA). Mają w tym czasie do przejechania ponad 1000 km wzdłuż Jeziora Górnego i Michigan. 
Losy naszych kolegów będziemy relacjonować na naszej stronie i FB, ale możecie również śledzić ich losy bezpośrednio na stronie organizatora: www.bikejamboree.pl i https://www.facebook.com/BikeJamboree/

LEKCJE JAZDY KONNEJ