MŁYŃSKA STRUGA CUP

2017.08 Mistrzostwa KPZJ 2017

WYNIKI!
Weronika Sandomierska, startująca na koniu GAL zwyciężyła w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody i została nowym Mistrzem!
Przypominamy że Gal zdobył ten tytuł już po raz drugi - w roku ubiegłym Mistrzostwo wywalczyła na nim nasza druga zawodniczka - Zuzanna Łukasiak. Weronika przez dwa dni startów nie popełniła żadnego błędu na przeszkodach kończąc Mistrzostwa z wynikiem 2,65 pkt.
Na miejscu drugim, z wynikiem końcowym 4 pkt. uplasował się Bartłomiej Włodarski dosiadający klaczy Cevilla S. Bartek prowadził od pierwszego półfinału, ustępując pierwszego miejsca dopiero w II nawrocie finału, po jedynej zrzutce przy wyjściu z potrójnego szeregu.

Trzecie miejsce i medal brązowy wywalczył Tomasz Olszewski z Kujawsko-Pomorskiego Klubu Jeździeckiego. Tomek ukończył Mistrzostwa z wynikiem 4,59 pkt.

Broniąca tytułu mistrza sprzed roku Zuzanna Łukasiak, dosiadająca konia By The Way, z zaledwie dwiema zrzutkami w całych zawodach i łącznym wynikiem 12,68 pkt. zajęła 8. miejsce.

Kategoria Senior stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, a zawodników w ostatecznym rozrachunku dzieliły bardzo niewielkie różnice punktowe. Poniżej pełne wyniki Mistrzostw w kategorii Senior:

Ale, nie były to jedyne medale dla naszego klubu na tych Mistrzostwach!
W kategorii Junior Młodszy brązowy medal wywalczyła świetnie spisująca się w tym sezonie Kamila Pabian na klaczy Karen R. Kamila zrobiła po jednej zrzutce w pierwszym półfinale i II nawrocie finału i ukończyła Mistrzostwa z łącznym wynikiem 8 pkt. Poniżej tabela końcowa kategorii Junior Młodszy:

Reprezentanci Młyńskiej Strugi startowali jeszcze w kategorii Amator. Zuzanna Rogińska na klaczy Fabreggia S, zajęła bardzo dobre 8. miejsce, nieco gorzej powiodło się Anieli Lipińskiej, która świetnym stracie na niedawnych MPA, po dwóch nieudanych półfinałach wycofała się ze startu w niedzielnym finale.