MŁYŃSKA STRUGA CUP

2018.08 Mistrzostwa KPZJ 2018

Bartłomiej Włodarski II Wicemistrzem KPZJ w skokach przez przeszkody
8 zawodników Młyńskiej Strugi wystartowało u siebie, w tegorocznych Mistrzostwach KPZJ w skokach przez przeszkody.
Byli nimi, według kategorii:
SENIOR:
  1. Bartłomiej Włodarski (Dartago Z, Cevilla S)
RUNDA OPEN
  1. Bartłomiej Włodarski (Nicky Boy, Grantala S)
  2. Zuzanna Łukasiak (Davinell Z)

W kategorii SENIOR brązowy medal zdobył Bartłomiej Włodarski (srebro w roku 2017) i był to najlepszy rezultat zawodnika Młyńskiej Strugi na tych Mistrzostwach. Miejsce 6. zajęła Agata Gietka (brąz w roku 2016) a 7. Paulina Bonowicz, jedyna juniorka w gronie seniorów, dla której był to debiut w tej kategorii wiekowej. Poniżej pełne wyniki:

W kategorii JUNIOR blisko pozycji medalowych była Ewa Suminska, jednak w sumie dwie zrzutki w czterech przejazdach uplasowały ją na 7. lokacie. Miejsce 8. przypadło Kamili Pabian.

A kategorii AMATOR miejsce 10. Anieli Lipińskiej a w kategorii KUC miejsce 8. zajęła absolutna debiutantka z debiutującym koniem Iga Drzycimska, która świetnie spisała się na trudnych parkurach!

W dodatkowej kategorii OPEN, bezapelacyjne zwycięstwo Bartłomieja Włodarskiego, który na koniu Nicky Boy wygrał 3 z 4 konkursów dodatkowych.

KJ Młyńska Struga dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom, widzom, sympatykom jeździectwa, oraz sponsorom, bez nasze zawody nie byłby takie same. W szczególności dziękujemy: